MÖBLER / Bord / Satsbord 14156043
nr 1415 6043
Satsbord
3 delar, 1960-tal
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 19:12:32
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)